Z tym pierwszym mam problem, ale za to nadrabiam z książkami. Moja biblioteczka liczy ponad kilkadziesiąt książek, a pewnie na wiosnę przekroczy setkę. Ostatnio mocno przyśpieszyłem z czytaniem i kupowaniem albo na odwrót.
Możesz iść na studia. Możesz pracować na etacie przez kilka lat i coś zobaczyć, czegoś się nauczyć. Osobiście wole czytać książki i rozmawiać z ludźmi, zadawać im konkretne pytania i dowiadywać rzeczy, o których na studiach się nie dowiesz.
Jest wiele pozycji, które chciałbym polecić, dlatego stworzyłem kategorię Czytam, w której będę recenzował, polecał i opisywał to, co trafiło w moje ręce.

Oceny

Każdy wpis z tej kategorii będzie zakończony oceną od 0.0 do 6.0. Jednak 5.5 będzie ogromnym wyróżnieniem i tylko znam jedną książkę, która otrzyma taką ocenę.5.0 będzie oznaczało, że trzeba szybko biec do empiku i kupować to co polecam. 4.5 będzie warte przeczytania. Od 4.0 w dół sam zadecydujesz czy ta tematyka jest dla Ciebie ciekawa i interesująca. Wszystko powyżej 4.0 musisz przeczytać. Będę przepytywał wyrywkowo więc uważajcie.