gazeta2Taką odpowiedź otrzymałem od pewnej kobiety, z którą spędzałem przedpołudnia. Ale jak do tego doszło?

Mówiła coś o przytulnym wystroju pewnej sali czy jakiegoś klubu i skojarzyło mi się przytulnie -> przytul mnie -> przytulmnie.pl -> serwis dla kobiet, które nie potrafią znaleźć sobie faceta.

Wyciągnąłem telefon i zapisuje pomysł, by go nie zapomnieć. Robię to w czasie rozmowy więc czuje się w obowiązku wyjaśnić co robię.

Zaczynam opowiadać, że ten serwis mógł by skupiać właśnie takie kobiety, które pewnie po jakimś czasie bycia samotnymi zastanawiają się czy z nimi jest coś nie tak, zaczynają mieć kompleksy itd. Wtedy można im zafundować reklamę pokazującą jak można pozbyć się np. cellulitisu lub kilku zbędnych kilogramów.

Jak nie trudno się domyślić reakcja kobiety, której wyjaśniłem pomysł była dość ostra (zobacz tytuł wpisu). Co prawda nie jestem, aż tak wyrachowany i nie żerował bym na słabych emocjonalnie kobietach, serwis na pewno zawierałby wiele merytorycznych artykułów np. przedstawiające prawdziwe oblicze mężczyzn. Przecież nie podobają im się „wieszaki”, ale kobiety. A jak któraś mimo to chce się odchudzać to proszę ten i ten preparat nasza redakcja przetestowała i poleca. Takie ćwiczenia pomogą lepiej wyglądać itd.

Na nie wiele  zdało się moje tłumaczenie dlatego poszedłem do kiosku i kupiłem pierwszą lepszą gazetę dla kobiet. I co zobaczyłem po jej otworzeniu? Reklamy i treści artykułów, które przed chwilą podawałem jako przykłady. Tak więc taka gazeta dokładnie robi to czego ja bym się nie odwarzył: wykorzystuje biedne, słabe psychicznie kobiety.

  • 😀 fantastyczne … a może wkremujmnie.pl

    i zarabiać na reklamach kolejnych cudownych kremów 🙂

  • n.

    „Słabe umysłowo kobiety” no piękne szowinistyczne słowa, piękne….urzekające. To chyba właśnie to „przedstawiające prawdziwe oblicze mężczyzn” o którym wspomniałeś. W cale się nie dziwie ze zostałeś zbluzgany. Należy ci się.

    Pomysł dobry. Podejście naganne.

  • Kuba ma zasady przy zarabianiu kasy w sieci? O ja… 😉

  • @shpyo zdziwiony? Ja też się dziwie, że nie używasz jeszcze fresh play 🙂