Czy osoba bez wykształcenia, niepełnoletnia – może być specjalistą? Spokojnie nie mówię o sobie 🙂

Oczywiście, że może być za specjalistę uważana. Gdy chciałem kiedyś wygrać  nagrodę, obmyśliłem plan jak to osiągnąć.

Nagroda miała być przyznana użytkownikowi systemu wymiany linków LinkMe.pl. Jeżeli jakaś osoba zarejestrowała się z twojego polecenia w systemie w czasie trwania konkursu to trafiała do puli osób biorących udziału w losowaniu. Gdyby została wylosowana to ona i osoba, która skierowała ją do systemu (w tym przypadku ja) dostała by nagrodę. Dokładnie nie pamiętam jakie to były gadżety, ale coś w rodzaju x-boxa i lustrzanki.

Jeżeli zarejestruje się jedna osoba to będę miał jeden los, jeżeli 100 to szanse na wygraną wzrastają stokrotnie – chytrze myślałem. Postanowiłem na jednym z forów gdzie byłem w miarę aktywny (ok 500 postów) ustawić w stopce link z anchorem Darmowe pozycjonowanie i wypowiadać się we wszystkich tematach dotyczących pozycjonowania. Użyłem wyszukiwarki, aby odgrzebać nawet najstarsze tematy i udzielałem w nich wyczerpujących odpowiedzi. Nie przykładałem wtedy jakiejś zbytniej wagi do przyszłości, po prostu zależało mi na nagrodach.

Po pewnym czasie ktoś napisał do mnie na gadu gadu z pewnym pytaniem odnośnie możliwości Addera. Udzieliłem krótkiej, ale merytorycznej odpowiedzi. Po kilku dni powróciłem na forum by kontynuować prezentacje mojej stopki i zobaczyłem jakiś znajomo brzmiący tekst. Skopiowałem go i przeszukałem archiwum GG. Okazało się, że to moja odpowiedź na pytanie z przed kilku dni. Niby nic, ktoś skopiował i wkleił.

Ale co w tym takiego niezwykłego, że dziś pisze o tym post? To, że cytat został podpisany: Specjalista ds. pozycjonowania powiedział…

Jak wykorzystać swój autorytet do zarabiania na programach partnerskich opisałem tutaj.