Zakładam firmę i będę chciał przeprowadzić was przez wszystkie etapy z poziomu młodego przedsiębiorcy.

Co już zrobiłem? Plan, który powinien doprowadzić mnie do zarobków na poziomie 20 000 pln miesięcznie „na rękę” do końca roku. Czy się uda? Zobaczymy razem 🙂

Oczywiście nie ograniczyłem się do kartki i długopisu. Zacząłem robić pierwsze serwisy. Rozkochałem się w forach internetowych. Pewnie dlatego, że łatwo zbudować potężne forum, przy niewielkim nakładzie pracy.

W przyszłym tygodniu zamierzam iść do doradcy, z którym porozmawiam o możliwych dofinansowaniach oraz wszystkich aspektach nowej działalności. Planuje też obejrzeć kilka lokali pod biuro.

Za kilkanaście dni zacznę współpracować z „pracownikiem”. Na pewno jeszcze nie będę mieć zarejestrowanej firmy w związku z tym etat odpada, w pierwszych dniach jego zatrudniania.

Będę informować na bieżąco o postępach mojego biznesu. Podkreślam, że w chwili obecnej nie mam firmy, pracowników, zarobki co prawda przekraczają średnią krajową, ale brakuje im trochę do tych, które planuje zarabiać do końca roku. Co prawda plan 10 miesięczny to pierwszy etap, w nim nie będę uruchamiał sklepów. Ewentualnie będę sprzedawać trochę na allegro (kilkanaście przedmiotów miesięcznie).

W przyszłości planuje otworzenie 4 sklepów internetowych. Już teraz wiem, że bardzo ważnym elementem będzie e-społeczność,  ale o tym w kolejnym poście.

  • Muszę przyznać, iże blog zapowiada się bardzo interesująco. Oczywiście jeśli tylko autor za pewien czas nie poprzestanie na kilku wpisach 🙂 Ciekaw jestem czy uda się wdrożyć plan, mający przynieść 20 tyś. PLN miesięcznie. W każdym razie powodzenia. Będę śledził poczynania 🙂

  • Pingback: Jak zarabiać w Złotych Myślach?()

  • Witaj w blogosferze 🙂 Ciekawie piszesz, z przyjemnością poczytam.