Tęskniłem. Dlatego przybywam ponownie. Z dobrymi wieściami. Ale tylko dla tych co mnie lubią. Jest konkurs, nazywa się Ekomersy, polega na nagradzaniu firm i osób, które pomagają sklepom lepiej obsługiwać klientów, lepiej sprzedawać i lepiej zarabiać.

W tym roku jestem nominowany jako ktoś co coś zrobił dla branży ecommerce, a GO.PL nominowane jest jako Innowacja roku. Przy tym pierwszym nie koniecznie się zgodzę (chociaż było by wspaniale odebrać statuetkę, bo konkurentem jest Rafał Brzoska (InPost/Paczkomaty) więc … :).

Jednak głosowanie na GO.PL jako Innowacja roku jest moim zdaniem jedynym słusznym wyborem w tej kategorii. Robimy tak wiele, by pomagać sklepom (przede wszystkim małym i średnim) być przyjaźnielszymi dla użytkowników oraz lepiej radzić sobie z rentownością. Wprowadzamy kilka prostych i tanich narzędzi by nawet najmniejszy sklep sobie z nimi poradził i po prostu było go na to stać.
Tak więc proszę oddajcie głos na GO.PL i jeżeli chcecie sprawdzić mi nieziemską przyjemność to również na mnie. Za każdy share i link będę wdzięczny na total maxa 🙂

Przy okazji nie byłbym sobą, gdybym nie wspomniał o świetnych firmach, na kogo warto zagłosować w innych kategoriach:
Produkt / usługa wspierająca ekspansję międzynarodową e-sklepów: InPost
To takie pocieszenie dla Rafała Brzoski, gdy już z nim wygram .. 🙂
Najlepszy produkt/usługa wspierająca relacje z klientami: Brand24

Korzystam z B24 od wczesnej bety i nie przestanę. Mogę szybko dowiadywać się gdzie toczą się rozmowy o GO.PL, RTB, o mnie czy o konkurencji.

Najlepsza platforma sklepowa: AtomStore

Aby sklep korzystał z remarketingu musi wrzucić kod na stronę sklepu. Przez to mogliśmy przetestować wiele platform sklepowych. Jak reagują na prośby klientów, jak bardzo otwarci są na pomoc i innowacje. Jednogłośnie AtomStore wygrywa.
Najlepsza agencja oferująca usługi wdrożeniowe i integracyjne: Divante

Świetni ludzie z Wrocławia. Otwarci, szukający najlepszych rozwiązań. Nie muszę dodawać, że ochoczo korzystają, z GO.PL?
Najlepszy produkt/usługa wspierająca logistykę e-sklepu: Grupa Raben

Logistyka. Rzecz, o której wiele sklepów zapomina albo uważa, że ogranicza się do dobrej umowy z kurierem. Raben ogarnia total, a przede wszystkim magazyn, pakowanie, umowy z kurierami i skalowalność sklepu. Często słyszę o sytuacji, że trzeba ograniczać kampanie, bo pracownicy nie wyrabiają się z pakowaniem. A można tego uniknąć.

To moje typu. Co o nich sądzicie?