Jako, że dość często wpadam na wspaniałe pomysły, które przyniosą mi bogactwo … dużo mam projektów, które nie są ukończone. Na przykład są to dobrze wypozycjonowane fora, ale tematyka dość niszowa i nie rozwinęły się tak jak chciałem.

Do tej pory po prostu nie przedłużałem domen, a o forum zapominałem. Te kilka złotych wydanych na domenę i hosting nigdy się nie zwracały.

Dziś (a właściwie wczoraj, ale wole pisać, dziś że niby tak szybko realizuje pomysły) wpadłem na pomysł, że sprzedam 2 fora zamiast je po prostu olać. Zawsze zarobie na kino.

Wystawiłem forum na allegro i … zaczęło się tak jak się spodziewałem, starczyło by na bilet, popcorn i może jeszcze wypad na pizze. Jednak kolejne propozycje były już coraz bardziej ciekawsze, aż do tej przed ostatniej z przed chwili. Jeżeli dojdzie transakcja do końca to zarobie na taką limuzynę

Jaki z tego wniosek? Że nie warto zapominać o projektach. Nie chcesz dalej nad czymś pracować? To po prostu sprzedaj ideę i materiały, które już przygotowałeś. Możesz być pozytywnie zaskoczony ile są one dla kogoś warte.

  • Co to za limuzynka była jeśli można wiedzieć ? 🙂
    Bo ogłoszenia już brak 🙁

  • Nawet nie pamiętam 🙂